Dragiša Lemeš
Dragiša.Lemeš
Šahovske figure


Jubileji Somborskog ŠK
Somborski cugeri
Somborski Openi
Memorijali
Korisni linkovi

Somborski ŠK
Predrag Čičovački, predsednik kluba
br. telefona: 062/218277
Dekić Josip, FIDE Trener
br. telefona: 063/8689282
e-mail: josip.dekic@gmail.com

Šahovske aktuelnosti i informacije





Turnir veterana – Memorijal “Dr Đordje Đurošev” – Sombor 2026

(субота, 29.8.2026. godine)


Konačan poredak nakon 9. kola

Rk.SNoNameFEDRtgTB1TB2TB3Krtg+/-
14Ljubisavljevic, StevanSRB20317,552,5482045
21Cicovacki, PredragUSA21587,549462013
32Stojanovic, AndrejSRB2040750472024,8
45Gutovic, BranislavSRB20276,548,544,52020
57Djurasevic, BranislavSRB199864541,5209,8
625Kostic, ZivojinSRB181564339,52054,8
79Markovic, RadomirSRB19745,548,5452011,6
826Knezevic, JankoSRB18145,547,5442046,2
98Lalic, MiroslavSRB19965,545,54220-20,4
1022Ramadanovic, PetarSRB18385,54541,52023,4
1111Golobocanin, DusanSRB19545,54441209,4
123Ostojic, MiljanSRB2039551,548,520-8
1316Ljubisavljevic, RadovanSRB1883544,5414022,4
1410Milenkovic, StojkoSRB196354339,520-16,6
1519Rapaic, VajoSRB187854239,5207,4
1636Sasic, MiodragSRB1676541,538,52051,8
176Stojanovski, ZdravkoSRB20045363320-23,8
1813Stojkovic, AndrejaCRO19335353220-23,6
1924Dedvukovic, VasilijeSRB18184,551,5484065,2
2015Mandaric, PetarSRB18884,544,54120-8,4
2117Djordjevic, StojanSRB18794,5444220-7,6
2212Trifunov, MilenkoSRB19494,5434120-26,6
2329Stankovic, ZlatiborSRB17434,539,536,54029,2
2430Vukasinovic, MilovanSRB17244,537,5352011,8
2537Stojanovski, IlijaSRB16724,536,533,52032,2
2620Orelj, MilanSRB1864442,539,520-7,8
2714Djanic, IvanSRB1928440,537,520-31,2
2833Kelic, DusanSRB1702432,530,520-21,6
2935Rapaic, MilanSRB168343230204,6
3018Popovic, RajkoSRB18793,541,538,520-37,2
3128Cota, ZoranSRB17593,540,53840-8,4
3232Mladjan, GojkoSRB17053,5393620-7,4
3331Bakula, MilanSRB17183,538,536,5200,4
3434Mikrut, MilanSRB16843,5353340-33,6
3527Vuckovic, NebojsaGER17983,534,53220-37,4
3621Delija, DraganSRB184634239,520-30,8
3723Cuk, BogdanSRB1834339,536,520-39,4
3841Trajic, IvanSRB033432  
3939Vilenica, StevanSRB1595331,529,520-15,4
4040Nikolic, Branimir SSRB15512,534,531,540-21,2
4138Basic, BlagoSRB1628234,531,540-59,6


Turnir veterana – Memorijal “Dr Đorđe Đurošev”
Sombor 2026